Mikroměniče

Mikroměnič

Po letech hloubkového výzkumu a vývoje na trhu mikroinvertorů si naše mikroměniče získaly důvěru a přízeň našich zákazníků. V současné době naše společnost nabízí dva hlavní modely mikroměničů: 800W a 2000W. Tyto modely jsou navrženy s konfigurací jedna ku dvěma, respektive jedna ku čtyřem. Jsou lehké, kompaktní a určené pro nízkonapěťové aplikace s maximálním stejnosměrným napětím 60V. Naše mikroměniče mají plně zapouzdřený design IP67, mají životnost 25 let a jsou držiteli certifikací jako EC62109, 61000 a VDE4105. Jsou dokonale vhodné pro střešní nebo balkónové solární systémy, které uspokojují energetické potřeby domácností, kanceláří, malých obchodů a dalších.

Z hardwarového hlediska naše mikroměniče využívají relé a mikročipové čipy Panasonic, přičemž komponenty pocházejí od mezinárodně renomovaných značek. Vnitřní uspořádání rozvodů je estetické a vysoce praktické.

Z hlediska softwaru mají naše mikroměniče dobu odezvy MPPT menší než 1 ms, čímž předčí většinu značek na trhu. Zahrnují více ochranných mechanismů, včetně nadproudové ochrany, ochrany proti kolísání síťového napětí, ochrany proti zpětnému připojení, ochrany proti zkratu a dalších. Kromě toho jsou tyto mikroměniče vybaveny vestavěnými inteligentními monitorovacími a komunikačními systémy pro pohodlí uživatele.

Pokud zvažujete nákup mikroinvertorového systému nebo byste se rádi dozvěděli více o mikroinvertorech, náš tým odborníků vám rád zodpoví vaše dotazy a poskytne personalizovaná řešení. Kontaktujte nás ještě dnes!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz